حفاظ دیوار


حفاظ روی دیوار یکی از محصولات حفاظتی نرده آهنی دور دیوار ساختمان بسیار کاربردی محسوب می شود که با نصب و اجرای آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان سبب تضمین امنیت گردید. این محصول حفاظتی به گونه ای تولید شده است که دارای ضریب امنیت بسیار بالایی است و به واسطه همین امر مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است. حفاظ آهنی روی دیوار به گونه ای است که با نصب آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان از ورود سارقان به داخل ساختمان ها جلوگیری به عمل آورد و از این طریق به فضایی امن و منحصر به فرد دسترسی یافت.

انواع حفاظ ساختمان را می توان با توجه به شرایط قرارگیری ساختمان سفارش داد و از مزیت های منحصر به فردی که این محصول داراست، بهره مند گردید. به منظور تولید حفاظ از بهترین نوع از فلزات بهره گرفته شده است. استفاده از فلز موجب افزایش طول عمر و همچنین کیفیت این محصولات شده است. انواع مختلفی از این محصول با تنوع رنگی گسترده ای نیز بازار عرضه شده اند تا تمام مصرف کنندگان بتوانند مطابق با رنگ دیوارها و نمای ساختمان اقدام به تهیه این محصول کاربردی نمایند و از آن بهره مند شوند.

حفاظ دیوار

بهترین حفاظ روی دیوار

حفاظ روی دیوار را به طور معمول از جنس فولاد و آهن تهیه می کنند، زیرا معمولا مقاومت آن بسیار بالا بوده و قیمت به مراتب ارزان تری نیز از محصولاتی مانند آلومینیوم یا استیل دارد. معمولا طرح های مختلفی از نرده حفاظ روی دیوار را می توان انتخاب نموده، که هر کدام از آن ها ممکن است با برخی از سلیقه ها سازگار و با برخی از سلیقه ها نیز ناسازگار باشد. بدین ترتیب بهتر است که هر فردی بر اساس سلیقه خودش نسبت به انتخاب حفاظ روی دیوار اقدام نماید. امنیت به خودی خود بوجود نمی آید. از همین رو باید تدابیری اندیشید تا با خیالی آسوده به این محل ها رفت و آمد کنیم. اولین عنصر دفاعی هر ساختمان نصب حفاظ روی دیوار است.

تولیدکننده حفاظ

نصب حفاظ با روش کوبیدن پیم در دیوار

اولین روش که در تمامی بسترها می توان از آن استفاده کرد کارگزاری پیم در بستر می باشد. روش کار به این صورت می باشد که ابتدا در بالای دیوار را با استفاده از دریل سوراخی به قطر ۸ میلی متر ایجاد کرده و یک پیم به قطر ۱۰ میلی متر داخل دیوار کارگزاری می کنیم. در صورت داشتن درپوش فلزی با ضخامت کمتر از ۲ میلی متر درپوش سوراخ می شود سپس دیوار سوراخ کاری می شود. برای هر شاخه ۲ متری حفاظ حداقل ۴ پیم ۲ به ۲ و روبه روی هم نیاز می باشد تا در آخر استحکام مورد نظر را بدست آوریم. در مرحله بعد حفاظ بروی دیوار بین پیم ها قرار گرفته و به پی ها جوش می شوند ودر مرحله اخر قسمت جوشکاری شده با استفاده رنگ لکه گیری می شود.

حفاظ آهنی دیوار ویلا

نصب حفاظ دیوار با روش بیس پلیت

در این روش می توان پلیت هایی را در هنگام دیوار چینی داخل دیوار کارگزاری کرد که بسیار منطقی و مناسب است. ولی در برخی دیوارها که این کار انجام نگرفته می توان این کار را با ایجاد ۴ سوراخ و کوبیدن پیم در این سوراخ ها و اتصال پلیت به پیم ها بستر مناسبی را برای نصب حفاظ ایجاد کرد که از استحکام و زیبایی بالاتری برخوردار شود. این پلیت ها باید در فواصل حداقل یک متر از یکدیگر کار گذاشته شود سپس حفاظ ها را می توانیم بر روی این پلیت ها جوش دهیم و در مرحله اخر قسمت های جوش شده را با استفاد از رنگ لکه گیری می کنیم.

دزدگیر دیوار ساختمان

نصب حفاظ با روش چهار ستون

این روش بیشتر در حفاظ هایی که دارای ارتفاع زیاد می باشند متداول است. در این روش در چهارپایه این چهار ستون به فواصل مشخص ۴ سوراخ ایجاد شده و در آن پیم کوبیده می شود و چهار ستون به آن اتصال می یابد و در صورت وجود درپوش فلزی مستحکم و یا پلیت با آن ها متصل می شود. روش های خاص دیگری نیز برای نصب حفاظ وجود دارد که بر اثر شرایط بسترهای خاص از آن ها استفاده می شود.

حفاظ های دیوار به صورت بوته ای و شاخ گوزنی و لیلیوم و… ارائه می شود. حفاظ دیوار، سازه ای فلزی تشکیل شده از میلگردهای تیز و فرم داده شده است که با دقت و شکل خاصی در کنار هم قرارگرفته و در سایز و اندازه های مهندسی شده، جوشکاری می شود و در پایان با رنگ آمیزی دو پوششه، نمایی از یک بوته خار را جلوه گر می سازد. می توان گفت در هر متر حفاظ ۸۰ تا ۱۰۰ پیکان برنده از ملک شما محافظت می کند. هدف از طراحی و تولید این نوع نرده و حفاظ ها روی دیوار، ایجاد تنوع در طرح، ایمنی بالا و کیفیت بیشتر با طرح های به روز با توجه به نیاز صنعت ساختمان است. خصوصیت این حفاظ ها شاخه های خار نامنظم آن هاست؛ به گونه ای که هر یک به جهتی رشد یافته اند و با ایجاد یک شبکه درهم تنیده، عبور را غیرممکن می سازند.

حفاظ شاخ گوزنی حفاظی است که با الهام از شاخ گوزن ساخته شده باشد. شاخ های گوزن کاملاً منظم و با الگوریتم خاصی کنار یکدیگر رشد یافته، به طوری که به سختی می توان اختلاف چشمگیری میان شاخ های گوزن یافت. امروزه بیش از ۹۵ در صد حفاظ های تولیدشده در بازار شادآباد حفاظ شاخ گوزنی است.

از لحاظ ایمنی از نگاه فعالان این بازار تفاوت محسوسی میان حفاظ بوته ای و حفاظ شاخ گوزنی وجود ندارد ولی ازنظر هزینه تولید، زیبایی و استحکام محصول نهایی یقیناً حفاظ شاخ گوزنی پیروز خواهد بود.

حفاظ دیوار ضدسرقت

حفاظ دور ساختمان

نصب حفاظ روی دیوار (Wall protection)، یکی از بهترین راه ها برای افزایش امنیت ساختمان و جلوگیری از سرقت است. نرده روی دیوار به خانه شما زیبایی می دهد و امنیت ساختمان شما را بالا می برد. در نتیجه خانه شما را به یک محیط امن و زیبا برای زندگی تبدیل می کند. حفاظ های نسل جدید بدلیل زیبایی و مقرون به صرفه تر شدن از میلگرد نمره ۱۰ ساخته شده اند و این نوع میلگرد برای ارتفاعات بالای ۱ متر مناسب نمیباشند، از طرفی هرچه تراکم حفاظ روی دیوار بیشتر از حد مجاز باشد، سارقان با قرار دادن پتو یا موکت یا مشابه آن ها بروی حفاظ دیوار میتوانند از روی آن رد شوند و در واقع با پر تراکم تر شدن بجای اینکه دیوار خانه را با هزینه بیشتر ایمن تر کنیم آنرا تامین خواهیم کرد.

این حفاظ ها از جان و مال شما در برابر حیوانات و سارقین و افراد سودجو به داخل خانه محافظت می کند. همان طور که می دانید استفاده از دوربین های امنیتی در بسیاری از موارد با از کار انداختن سیستم و یا خراب شدن دستگاه مشکلاتی ایجاد می کند، اما زمانی که از انواع حفاظ دیوار در ساختمان های خود استفاده می کنید، می دانید که تا چندین سال این میله های تیز و مقاوم می توانند از ساختمان شما محافظت کنند و حتی در صورت نبود شما در خانه از اموال شما حفاظت نمایند.

بهترین مدل حفاظ دیوار

بهترین حفاظ روی دیوار کدام است؟

نرده دیوار حیاط شاخ گوزنی بهترین حفاظ روی دیوار دارای انواع مدل و طرح های مختلفی می باشد که با قیمت مناسب و به صورت مستقیم می توان آن را تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. بهره گیری از حفاظ دیوار حیاط این امکان را فراهم می آورد تا امنیت به بهترین حالت ممکن در ساختمان های مختلف برقرار گردد. این مدل از حفاظ را می توان با توجه به نیاز در ارتفاع و تراکم های مختلفی سفارش داد و از این طریق موجب تضمین امنیت گردید.

حفاظ دیوار حیاط با استفاده از باکیفیت ترین و بهترین نوع از فلزهای موجود تولید شده است که همین امر این امکان را فراهم می آورد تا بتوان با خیالی آسوده از این محصول در شرایط مختلف آب و هوایی مختلف بهره مند شد. حفاظ های دیوار حیاط و یا نرده فلزی به سبب آنکه به صورت فلزی تولید شده دارای استحکام بالایی در برابر ضربه نیز می باشد و از همین جهت مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است

حفاظ دیوار خانه نرده دیوار حفاظ دیواری قیمت حفاظ روی دیوار نصب نرده حفاظ دیوار حیاط

خدمات ثامن آرکا


پشتیبانی
پاسخگو
603 7800 0912