حفاظ لیلیوم


حفاظ لیلیوم جزو زیباترین حفاظ های تولید شده تاکنون برای روی دیوار می باشد. و از پرفروشترین حفاظ می باشد از لحاظ زیبایی منحصر ربه فرد می باشد. نرده حفاظ لیلیوم یکی از امن ترین حفاظ ها نسبت به سایر حفاظ های روی دیوار است. در طراحی حفاظ لیلیوم از گل زیبای لیلیوم ایده گرفته شده است. علت این نامگذاری این است که در باغ های گل لیلیوم به هیچ عنوان وارد شدن راحت نمی باشد. طراحی این نوع حفاظ به گونه ای است مانند گل لیلیوم پیاز شکل در پایین حفاظ می باشد یعنی اینکه میتوان ارتفاع آن را به صورت دلخواه طراحی میشود. زاویه شاخک های این حفاظ طوری طراحی شده اند که به هیچ وجه جایی برای قرار دادن دست و پا برای بالا رفتن از دیوار را نمی دهد. نرده روی دیوار را میتوان در رنگ های مختلف بسته به سلیقه مشتریان طراحی کرد.

حفاظ لیلیوم

مزایای خرید حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم ظاهر زیبایی دارد که همین عامل می تواند دلیل برتری آن نسبت به حفاظ شاخ گوزنی باشد. این نوع نرده دزدگیر روی دیوار به دلیل ظاهرش، قابلیت رنگ آمیزی به شیوه های مختلف را دارد که باعث ایجاد ظاهری به مراتب زیباتر و جذاب تر خواهد شد. همچنین این حفاظ ضد سرقت آهنی به دلیل ساختار مرکز گرایی که دارد (شاخه ها از مرکز گسترش می یابند) قابلیت ساخت بهتر و در نتیجه ی آن امنیت بیشتری نیز دارا می باشد. بدون توجه به این که ساختمان مورد نظر مسکونی، تجاری و یا اداری باشد، می توان از حفاظ لیلیوم برای روی دیوار جهت امنیت استفاده کرد و از قابلیت ها و مزیت های آن بهره برد.

حصار لیلیوم نیز مانند حفاظ بوته ای و حفاظ شاخ گوزنی به دلیل جنس فلزی خود دارای عمری طولانی هستند و همچنین بعد از نصب احتیاجی به نگهداری خاص ندارند. همچنین نا منظم بودن حفاظ لیلیوم از نظر هندسی نیز باعث بیشتر شدن ضریب امنیت آن می شود. استحکام و امنیت حفاظ لیلیوم بسیار بالاست و برای آزمایش آن، در صورتی که این حصارها را بر روی زمین قرار دهید می بینید که امکان عبور ازبین و روی آن ها وجود ندارد. همین شرایط در هنگام نصب آن ها برروی دیوار پیش خواهد آمد و امکان عبور افراد از روی دیوار ساختمان شما نخواهد بود.

مرکز فروش حفاظ لیلیوم

امنیت حفاظ لیلیوم

از نظر امنیت حفاظ لیلیوم دارای امنیت بیشتری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی است. این حفاظ با الهام از گل زیبای لیلیوم ساخته شده و به صورت دو رنگ، رنگ آمیزی می شود.

یکی از پر کاربردترین حفاظ ها، حفاظ لیلیوم است که اکثر معماران و طراحان از آن استفاده می کنند. چرا که از نظر امنیت و زیبایی بسیار حائز اهمنیت می باشد. استاندارد شرکت کوشا حفاظ، برای ساخت حفاظ لیلیوم با ارتفاع ۸۰ الی ۱۲۰ سانتیمتر می باشد. این استانداردترین سایز برای حفاظ لیلیوم می باشد. البته به سفارش مشتری می توان ارتفاع بالاتر را نیز تولید کرد. عرض این نوع نرده نباید کمتر از ۵۰سانتی متر باشد. اگر عرض حفاظ ها بیشتر باشد از ضریب حفاظتی بالاتری برخوردار میشود.

نوع میلگردی که در ساخت حفاظ های لیلیوم به کار میرود، میلگرد ساده نمره ۱۰ می باشد. به طول ۲ الی ۴ سانتی متر برش خورده و تیز می شود تاز بازدارندگی بیشتری ایجاد شود. نوع اتصال میلگردها جوش co2 باشد که به صورت ۲ طرفه کار می شود. این مدل جوش سبب استحکام و دوام بیشترحفاظ میشود.

رنگ آمیزی حفاظ های لیلیوم، از نوع الکترو استاتیک می باشد که رنگ پودری پلی استر با استفاده از دستگاه مخصوص بر روی کار پاشیده می شود. سپس داخل کوره در دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد قرار می گیرد. بعد از پخته شدن بیرون آورده و در قسمت دیگری به وسیله نقاشان ماهر قسمت های گل شکل حفاظ دوباره به رنگ های طلایی و مسی و رنگ های سفارشی دیگر رنگ آمیزی می شود.

قیمت حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم چیست؟

حفاظ لیلیوم نوعی از حفاظ های سنگین خاردار می باشد که بر روی سر در ساختمان ها و دیوارها جهت حفظ امنیت و همچنین زیبایی استفاده می شود. از مزایای این حفاظ ها می توان به این اشاره کرد تا عبور از این نوع حفاظ ها به سختی و شاید بتوان گفت اصلا امکان ناپذیر باشد. به دلیل شاخه های پر پیچ و بسیار تیز است. قیمت حفاظ لیلیوم هم براساس وزن و نوع میلگرد استفاده شده محاسبه میشود.

حفاظ لیلیوم از جمله شیوه های بسیار مفید برای افزایش امنیت محل زندگی شما است. این نوع حفاظ با توجه به ظاهر آن، شکل بسیار زیبا و شیک به وجود می آورد. اگر شما هم ظاهر در کنار امنیت برایتان اهمیت زیادی دارد، می توانید از این مدل استفاده کنید. تنها کافی است این حفاظ ها را با سایر محصولات مقایسه کنید، تفاوت و زیبایی را خودتان مشاهده خواهید کرد. بیشتر افرادی که خاص پسند هستند این حفاظ ها را مورد استفاده قرار می دهند. اکنون قصد داریم تا شما را بیشتر با حفاظ لیلیوم آشنا کنیم.

نرده لیلیوم آهنی دیوار

قیمت نرده حفاظ لیلیوم چقدر است؟

حفاظ لیلیوم از نام گلی با همین عنوان برگفته شده است. از لحاظ ظاهری معمولا آن ها را با دو رنگ مختلف نقاشی می کنند. قسمت بالایی که به شکل گل است با این تفاوت رنگی بیشتر به چشم آمده و ظاهر آنرا زیباتر می کند. معمولا آن ها را از جنس آهن می سازند. این حفاظ ها از جهت امنیت، بسیار مطمئن می باشند. نوک نرده فلزی لیلیوم تیز بوده و با توجه به اینکه در چندین جهت مختلف قرار دارند، کار سارقان را برای عبور از روی دیوار غیر ممکن می سازند.

یکی از محاسن فوق العاده قیمت گل نرده لیلیوم، گسترش از مرکز بوده که امکان تولید در ارتفاع های دلخواه را فراهم می سازد. مزایای حفاظ لیلیوم را می توان به صورت خلاصه در دو بخش اصلی تقسیم بندی کرد: زیبایی، امنیت. از جهت ظاهر، یک حفاظ می تواند نقش بسیار مهمی در دید ساختمان داشته باشد. به همین دلیل، هر چه حفاظ شما شکیل تر باشد، ساختمانتان نرده دور حیاط شکیل تر خواهد شد. اما از جهت امنیت، همانطور که در بالا گفته شد، نوک گلهای لیلیوم بسیار تیز می باشند، چندین لایه و در سطوح مختلف از این گل ها استفاده می شود و همین موضوع باعث امنیت حداکثر خواهد شد.

شما می توانید از این حفاظ ها در هر مکان استفاده کنید. برای دیوار ساختمان محل زندگی، دیوار شرکت و محل کار، ویلا و هر محل دیگری می توانید از آن ها استفاده نمایید. یکی از بهترین مکان ها برای استفاده، دیوار ویلا است. ویلای شما با استفاده از این نوع محافظ ها هم ظاهری بسیار خاصی پیدا خواهد کرد و هم اطمینان دارید در مواقعی که ویلای شما خالی از سکنه است، هیچ سارقی قادر به ورود از روی دیوار نخواهد بود.

ساخت حفاظ لیلیوم به این صورت است که ابتدا با استفاده از میلگردهایی به قطر ۱۰ میلیمتر شاخه ها برش خورده و بر اساس نیاز شما ساخته می شود. توجه داشته باشید برای تولید یک محصول خوب، باید برشکاری قطعات با استفاده از گیوتین و به شکل مورب و اریب انجام شود. برای شاسی که حفاظ روی آن قرار می گیرد، از پروفیل هایی با ابعاد مختلف استفاده می شود. شاسی در این حفاظ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به همین خاطر بهتر است از شاسی هایی استفاده شود که ضخامت بالایی دارند.

خرید حفاظ لیلیوم را با ما تجربه کنید. اگر قصد دارید محصولی تهیه کنید که به دقت، کلیه مراحل ساخت آن انجام شده است، مقاومت بالایی داشته و همچنین قیمت آن مناسب باشد، با ما تماس بگیرید. خرید این محصولات بسیار به صرفه بوده و امنیت شما را تامین می کند. اگر در شهرهای بزرگ مانند تهران، مشهد، اصفهان، یزد، شیراز و … زندگی می کنید، و یا ویلایی در نقاط خلوط دارید، پیشنهاد ما استفاده از این حفاظ ها می باشد. جهت سفارش کمترین قیمت نرده حفاظ مدل لیلیوم می توانید به دو صورت عمل کنید. یا تلفنی این محصول را خریداری نموده و یا در صورت امکان حضوری اینکار را انجام دهید. ثامن آرکا سفارش شما توسط کارشناسان ثامن آرکا ثبت شده و حفاظ در سریعترین زمان به شما تحویل داده خواهد شد.

نرده حفاظ آهنی لیلیوم یک نوع حفاظ آهنی است که از میلگرد ساخته شده و دارای طرحی با دو رنگ متفاوت است. این حفاظ آهنی بیشتر برای استفاده در فضاهای باز مانند باغ، حیاط، پارک، استخر، ورزشگاه و… مناسب است.

لیلیوم همانند بسیاری از نرده های حفاظ آهنی، از میلگردهایی با قطر 10 میلیمتر تا 16 میلیمتر ساخته می شود و بسته به نیاز مشتری، در ارتفاع و طول مختلفی قابل تولید هستند. اما طرحی که در حفاظ آهنی لیلیوم به کار رفته، آن را از سایر حفاظ آهنی ها متمایز می کند.

طرح لیلیوم شامل دو رنگ سفید و سیاه است که برای هر یک از میلگردهای ساختاری نرده در نظر گرفته شده است. با ترکیب این دو رنگ، طرحی شکیل و زیبا درست می شود که همچنین به نوعی باعث افزایش امنیت حفاظ آهنی نیز می شود.

مزایای استفاده از نرده حفاظ آهنی لیلیوم نیز شامل مقاومت بالا در برابر خوردگی و سایش، طول عمر بالا، زیبایی و طراحی خاص، سهولت در نصب و تعمیر و همچنین افزایش امنیت می باشد. همچنین، نرده حفاظ آهنی لیلیوم نیز می تواند به اندازه های مختلفی سفارشی شده و با طرح های متنوعی هماهنگ شود.

خرید حفاظ لیلیوم

در این متن، به بررسی نکاتی که باید در نظر گرفته شوند تا به خرید حفاظ لیلیوم مناسب برسید و قیمت آن را به درستی تعیین کنید، می پردازیم.

۱- انتخاب قطعات اولیه با کیفیت بالا: یکی از عوامل مهم در قیمت حفاظ لیلیوم، کیفیت قطعات اولیه است. برای اطمینان از این که حفاظی با قطعات با کیفیت خریداری کنید، بهتر است به دنبال تولیدکنندگانی باشید که از قطعات با کیفیت برتر استفاده می کنند.

۲- اندازه حفاظ: ابعاد حفاظ لیلیوم در تعیین قیمت آن نقش مهمی دارد. برای مثال، حفاظ با ابعاد بزرگتر با قیمت بیشتری همراه است. بنابراین، قبل از خرید حفاظ لیلیوم، باید اندازه دقیق آن را بررسی کنید.

۳- طراحی و مدل حفاظ: طراحی و مدل حفاظ لیلیوم نیز به قیمت آن تأثیر می گذارد. حفاظ با طرح های پیچیده تر و جذاب تر، با قیمت بیشتری همراه است. بنابراین، برای تعیین قیمت حفاظ لیلیوم، باید به طرح و مدل آن نیز توجه کرد.

۴- نصب حفاظ: نحوه نصب حفاظ لیلیوم نیز به قیمت آن تأثیر می گذارد.


خدمات ثامن آرکا


پشتیبانی
پاسخگو
603 7800 0912