خرید حفاظ پنجره متحرک


ساخت حفاظ پنجره متحرک کشویی یا آکاردئونی به نحوی که قابل باز و بسته شدن است، یکی از انواع حفاظ است که مخصوصا برای پنجره های بزرگ کاربرد دارد و در نوع حفاظ پنجره ساده یا پروفیلی یا حفاظ پنجره پروفیلی به بازار مصرفی ارائه می شود. نمونه ای که در زیر مشاهده می کنید از نوع آکاردئونی آن است. البته کاربرد اصلی این شکل از حفاظ در درب آکاردئونی است که برای تأمین امنیت و جلوگیری از ورود افراد غریبه از در ساختمان استفاده می شود.

البته، امروزه حفاظ هایی به بازار آمده است که شاید اگر پای امنیت ساختمان هم وسط نبود، باز هم برای زیبایی آن ها را نصب و استفاده می کردیم. نمونه آن ها را می توانید در ادامه ملاحظه نمایید. طرح های نرده پنجره هم بسیار متنوع شده و با خیال راحت می توانید یکی را انتخاب کنید؛ بدون این که نگران مشابهت به پنجره همسایه باشید.

قیمت حفاظ متحرک پنجره

در گذشته نرده های پنجره به صورت میله های غالباً عمودی و یا در مواردی افقی بود که زیبایی چندانی نداشتند و موجب می شدند پنجره ساختمان های کنار هم، همه به یک شکل باشند. ین نوع حفاظ بسیار پرکاربرد است و معمولاً از قیمت بسیار مناسبی هم برخوردار است. نرده های ساده پنجره می توانند از قوطی های ۲ در ۲ یا از میلگرد ساخته شوند.

معمولاً طرح های پیچیده ای ندارند و به صورت کلاف های درهم تنیده عمودی و افقی قرار می گیرند. استحکام این نرده ها به صورتی است که امکان خم کردن و دسترسی به پنجره با وجود آن ها میسر نیست. تنها نکته مهم این است که فاصله مابین تیغه ها باید به صورتی باشد که به هیچ وجه امکان عبور اشخاص از لابلای آن وجود نداشته باشدر هنگام سفارش این گونه مدل ها می توانید ضمن بررسی کاتالوگ طرح های موجود، انتخاب یکی از آن ها را انتخاب کنید و یا می توانید طرح مورد نظر خود را ارائه دهید تا طبق آن برای شما طراحی و اجرا صورت گیرد. ما هیچی محدودیتی در این زمینه نخواهیم داشت و تلاش می کنیم تا خواسته شما را برآورده کنیم.

حفاظ کشویی پنجره

قیمت حفاظ پنجره پنجره متحرک

طول و عرض پنجره: هر چه پنجره ساختمان بزرگتر باشد و طول و عرض بیشتری داشته باشد، قیمت حفاظ هم بالاتر خواهد بود.

جنس حفاظ پنجره: حفاظ پنجره فلزی می تواند از میلگرد، قوطی یا فرفورژه ساخته شود. هر چه تراکم آهن مورد استفاده بیشتر باشد وزن حفاظ بیشتر شده و قیمت آن هم بالاتر خواهد بود.

خرید حفاظ پنجره متحرک

طرح حفاط پنجره: طرح حفاظ هم روی قیمت آن مؤثر است. تأثیر طرح نرده پنجره روی قیمت آن از دو جنبه است؛

یکی این که برخی طرح ها باعث سنگین تر شدن حفاظ می شوند، مثلاً از گل های سنگین استفاده می کنند یا طرح های پرتراکمی هستند که نیاز به مصرف آهن بیشتری دارد.

تأثیر دیگر هم این که برخی طرح ها مستلزم اجرای پیچیده تری هستند که ممکن است روی قیمت تأثیر گذارند و آن را زیاد و کم کننددر بین حفاظ های پنجره، حفاظ های آهنی و فرفورژه از مجبوبیت بالایی برخوردار هستند. دلیل آن هم اهمیت اساسی امنیت در طراحی و نصب این بخش از ساختمان است. حالا که با انواع حفاظ های پنجره آشنا شدید و از چم و خم آن ها مطلع هستید، می توانید برای اطلاع از قیمت دقیق حفاظ مورد نظر خود با ما تماس بگیرید. ما لیست قیمت به روز حفاظ و نرده پنجره را در اختیار شما قرار می دهیم. مطمئن باشید که از لیست قیمت های ما شگفت زده خواهید شد. نصب حفاظ پنجره شما نیز به سادگی و در اسرع وقت توسط شرکت ثامن آرکا انجام خواهد پذیرفت.


خدمات ثامن آرکا


پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912