خرید درب آکاردئونی 5 گل تمام لوزی


می خواهیم به شما ایمن ترین درب آکاردئونی (کشویی) تولیدی صنایع فلزی ثامن آرکا را معرفی کنیم که یکی از محافظ هایی می باشد که برای امنیت منزل و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد که گهگاه به عنوان گارد محافظتی آپارتمان هم شناخته می شود. این درب آکاردئونی به صورت پنج گل (پنج ردیف لوزی) دوجداره می باشد یعنی هیچ فضای خالی درون درب وجود ندارد و اما تسمه های عمودی این نوع درب سه لایه یا سه ردیف است. می توان گفت که این درب آکاردئونی کابوس دزدان است! این درب ضد سرقت محافظ آهنی بسیار مستحکم و ایمن، و همین طور بسیار نرم و بی سر و صدا است.

درب آکاردئونی تمام ردیف لوزی

امنیت درب محافظ کشویی تمام لوزی

بسیاری از ویژگیهای ایمنی در ساختمانها قبل از درب آکاردئونی تمام لوزی یا تمام تسمه مختص همه اهالی ساختمان است و به اشتباه هر یک از این صاحبان ملک ممکن است ناکارآمد باشند، اما درب آکاردئونی امنیت منزل شماست و شما فقط باید توجه کنید نداشتن حفاظ یک اشتباه بزرگ و فراموش نشدنی برای شما خواهد بود. درب آکاردئون دارای مزایایی است که استفاده از آن را ضروری می کند. وجود این درب محافظ قبل از رسیدن سارقان به درب خانه خود، مانند کوهی در مقابل آن ها سبز می شود و همه امیدها را ناامید می کند. استحکام، غیرقابل نفوذ، راحت و بدون زور برای باز و بسته شدن مهمترین ویژگی درب آکاردئونی تمام لوزی دوجداره هستند.

خرید درب محافظ 5 دریف دوجداره

طراحی و ساخت درب آکاردئون تمام لوزی دوجداره

دقت در هنگام طراحی و ساخت درب آکاردئونی بسیار مهم است. این درب اگرچه از لحاظ جزییات بسیار دقیق از قبیل اندازه، محل قرارگیری قفل ها، فاصله میله های عمودی و حتی افقی، نوع میله و مانند آن باید از نظر سازنده و طراح بهتر مورد توجه قرار گیرد. شما می توانید بهترین های صنعت ثامن آرکا را سفارش دهید.

درب آکاردئونی تمام گل آهنی آپارتمان درب آکاردئونی 5 گل درب آکاردئونی دوجداره درب حفاظ آکاردئونی پر تسمه قیمت حفاظ آکاردئونی 5 گل

خرید درب آکاردئونی ۵ گل یا تمام لوزی

افزایش تعداد سرقت های منازل در دنیای امروز، استفاده از بالاترین و بهترین امنیت یکی از اصلی ترین ملزومات ساختمان های آپارتمانی و فروشگاه های تجاری است. خرید درب آهنی آکاردئونی ۵ گل یا تمام لوزی نیز یکی از بهترین اقدامات امنیتی برای جلوگیری از ورود سارقان به خانه با طول عمر بسیار طولانی و البته بالاترین سطح امنیتی است که در مقابل درب ضدسرقت نصب شده است.

بنابراین درهای آکاردئونی نیز با بیشترین مقاومت نیز طراحی و ساخته می شوند. استفاده از درب آکاردئون تمام گل در مقابل درب ورودی آپارتمان شما برای هر کسی که بخواهد بدون اجازه شما وارد خانه شود ممنوع است. استفاده از این درب که به امنیت ورودی خانه اضافه می کند، احتمال سرقت را کاهش می دهد.


خدمات ثامن آرکا


پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912