درب ویلایی آهنی


درب حیاط ساده و شیک و انواع درب فلزی از جمله درب ویلایی سلطنتی و ساخت و خرید انواع درب فرفورژه الیزه طرح دار برای ویلا، باغ و ساختمان با قیمت مناسب اولین چیزی است که هنگام ورود به جایی با آن برخورد خواهید کرد. بنابراین از اهمیت زیادی برخوردار است. و امروزه توجه ویژه ای به آن می شود. مشتریان بسیار زیادی برای خرید درب حیاط با مدل ها و طرح های بی نظیر و هنرمندانه به جهت زیباسازی نمای بیرونی ساختمان ویلایی یا باغ و ویلای شخصی خویش توجه می کند تا ارزش آن را دوچندان کنند.

رنگ آمیزی درب آهنی حیاط ساده

نصب درب پارکینگ

درب حیاط و درب پارکینگ ویلایی با رنگ کوره ای و یا درب باغ ویلا برای حیاط و پارکینگ در طرح ها و رنگ های مختلف به سفارش مشتری ارائه می شود. اگر خواهان خرید درب ساختمان فلزی یا آهنی در طرح های ساده و فرفورژه هستید می توانید از ما لیست قیمت و طرح های مختلف درب حیاط را درخواست کنید.


09125200978


تولیدی درب حیاط درب حیاط ساده و زیبا مدل درب حیاط ساده و شیک دو لنگه قیمت درب فلزی ساده حیاط قیمت درب حیاط ماشین رو انواع درب حیاط درب ویلایی فلزی درب باغ ویلا سفارش درب ویلایی دست ساز خرید درب ویلایی فرفورژه نصاب درب آهنی ویلایی تولیدکننده درب ویلا باغ درب فرفورژه فلزی درب ورودی آهنی ویلا درب سفارشی آهنی درب ویلایی حیاط درب فلزی باغ درب ساختمان اهنی درب خانه باغ

درب آهنی حیاط

اگر قصد خرید درب پارکینگ دارید، باید با انواع درب های پارکینگ آشنا باشید. آشنا بودن با قیمت انواع درب آهنی حیاط ماشین رو باعث می شود تا انتخاب درستی انجام دهید. انتخاب درست درب پارکینگ باعث می شود تا در نصب آن دچار مشکل نشوید. یکی از بهترین گزینه ها ، درب فلزی پارکینگ می باشد، زیرا این نوع درب ها علاوه بر تنوع بالا، از استحکام مناسب برخوردار می باشند.

ساخت درب ویلایی اهنی

عوامل مختلفی در قیمت نهایی ساخت مدل های درب حیاط موثر می باشد که یکی از آن ها قیمت متریال مصرفی در تهیه و تولید درب های فلزی مانند فلز و آهن می باشد. در حقیقت قیمت فلز و آهن با قیمت نهایی درب فلزی رابطه مستقیم دارد.

خرید درب فلزی مدرن

لازم به ذکر می باشد که خرید درب فلزی آپارتمان ساخته شده با استفاده از انواع فلز ها می توان به عنوان درب فلزی پارکینگ، درب فلزی حیاط، درب فلزی ورودی و … استفاده کرد که هر کدام از آن ها ویژگی ها و ابعاد منحصر به فردی خواهد داشت. پنجره های فلزی حفاظ دارد نسبت به پنجره های بدون حفاظ وزن بیشتری دارند.

قیمت درب فرفورژه

درب های فلزی توسط شرکت ها و یا سازندگان مختلفی تهیه و تولید می شوند که هر کدام کیفیت و قیمت کیلویی درب فرفورژه دست ساز منحصر به فردی دارند. قیمت مواد اولیه مصرفی در قیمت نهایی درب فلزی دخیل می باشد.

مرکز تولید درب آهنی لوکس

عوامل مختلفی چون اندازه و ابعاد در نصب درب پارکینگ ، وزن آن ها، مدل آن ها، نوع اتصالات مصرفی در تهیه و تولید درب فلزی، کیفیت مواد اولیه، کیفیت اتصالات و … در ساخت درب های فلزی دخالت دارند. از دیگر عوامل موثر در هزینه ساخت در مرکز تولید هر متر درب آهنی می توان به دستمزد کارگران آن اشاره کرد.

درب باغی دست ساز ساده و طرح دار

هزینه ساخت درب هایی مانند درب الیزه مدرن و درب حیاط طرح هخامنشی عموما به دو دسته تقسیم می شود. دسته اول به درب های حفاظ دار و دسته دوم به درب های بدون حفاظ مربوط می شود. عموما خانواده ها برای بازسازی درب های خانه و همچنین پیمانکاران ساختمان برای سفارش و ساخت درب فلزی لوکس، قیمت درب های ویلایی فلزی کلاسیک را مورد بررسی قرار می دهند. یکی از نکات بسیار مهم و ضروری در سفارش درب باغی گلنرده فرفورژه فلزی، توجه به اندازه و ابعاد چهارچوب آن ها می باشد.

درب پارکینگ در ظاهر و نمای ساختمان تاثیر مثبت دارد، در نتیجه در انتخاب آن باید بسیار وسواس به خرج داد تا دربی با ظاهر زیبا انتخاب شود. دربی را برای پارکینگ انتخاب کنید تا در برابر عوامل محیطی و تغییرات آب و هوایی مقاوم باشد، زیرا درب ها به شدت با عوامل محیطی در تماس می باشند. یکی از ویژگی های بسیار مهم در انتخاب درب پارکینگ، حفظ امنیت ساختمان می باشد.

ناگفته نماند که قیمت نهایی برای سفارش های انبوه درب باغ فلزی رنگی مانند درب حیاط رنگ سفید و مشکی و طلایی و قهوه ای سوخته متفاوت می باشد به عنوان مثال تعداد سفارش با توجه به نمای دروازه پارکینگ برای یک مجتمع مسکونی عموما زیاد می باشد. درب های ضد سرقت یکی از درب های پیشرفته می باشد که می توان آن ها را برای تمام قسمت های ساختمان مورد استفاده قرار داد. لازم است بدانید که کیفیت بالای درب ها با قیمت نهایی ساخت و سفارش آن ها  رابطه مستقیم دارد.

علاوه بر عوامل نامبرده مانند وزن، اندازه و ابعاد، نوع درب ورودی ساختمان مسکونی ، طرح و یا مدل آن ها، نوع تجهیزات به کار رفته در آن ها و …، اجرای رنگ، پوشش درب ها، نوع رنگ های مصرفی و … در هزینه ساخت و سفارش درب موثر می باشد.

در قیمت طرح در حیاط تک لنگه و دو لنگه آن ها با نوع رنگ مصرفی جهت رنگ، اجرای رنگ و … رابطه مستقیم دارد. یکی از رنگی های بسیار با کیفیت برای مدل های درب فلزی ورودی ساختمان که در برابر تغییرات آب و هوایی، رطوبت، زنگ زدگی مقاوم می باشند، رنگ های الکترواستاتیک می باشند.

در نتیجه قیمت این نوع رنگ برای درب آهنی ورودی ساختمان نسبت به رنگ های دیگر بالاتر می باشد. از دیگر عوامل موثر در قیمت ساخت و سفارش درب ها، هزینه نصب و آماده سازی آن ها می باشد. در حقیقت هزینه نصب آن ها بر عهده نصاب می باشد که در قیمت نهایی درب ها موثر می باشد.

یکی از درب های مصرفی به عنوان درب گاراژی منزل، درب های فلزی می باشند که در زیر عکس مدلهای جدید درب پارکینگ شمالی و جنوبی و تصاویر در ورودی خانه ویلایی مشاهده نمایید.خرید درب آهنی در مشهد و شیراز و مازندران و گیلان یکی از رایج ترین سفارش درب ها به کارشناسان ما می باشد که به شدت مورد استفاده افراد در شهرستان ها قرار گرفته است. اغلب درب های آهنی طرح دار پارکینگ به صورت اتوماتیک به کمک جک کنترلی به فعالیت خود ادامه می دهند و همچنین کرکره های کنترلی از متریال های مختلف چون آلومینیوم، آهن و یا فولاد ساخته می شود.


09125200978


درب های سلطنتی جلوه ی خاصی به ساختمان شما میدهد. بنابراین درب به تنهایی می تواند به تنهایی ارزش یک باغ یا ویلا را در همان نگاه نخست بالا ببرد. و به مانند نمای بیرونی ساختمان ها و آپارتمان ها تأثیر چشمگیری در زیبایی ظاهری باغ و ویلاهای شما دارد. پس اگر به فکر ساخت یک ویلا یا باغ هستید و یا می خواهید از درب ویلایی سلطنتی برای مصارف مختلف خود استفاده کنید،لازم است که مدل ها و طرح های بسیار متنوع و فوق العاده بی نظیر درب ویلایی سلطنتی را مشاهده کرده تا به این ترتیب بتوانید بهترین تصمیم خود را مبنی بر خرید درب و ارتقای سطح کیفی و ارزش گذاری خانه ویلایی یا ویلا و باغ خود اتخاذ نمایید. درب فرفورژه به معنای تغییر حالت دادن و فِر دادن چهارپهلو یا میلگرد فلزی است. فرفورژه در تزئین بسیاری از محصولات در صنایع فلزی کاربرد دارد .

یکی از پر مصرف ترین انواع درب درمیان درب های ساختمانی، درب آهنی ساده می باشد. از آن جایی که درب ورودی ساختمان تاثیر زیادی بر نمای خارجی خانه دارد، در انتخاب آن باید دقت کرد. از این رو سازندگان درب های آهنی بر آن شدند علاوه بر استحکام به زیبایی این درب ها نیز توجه کنند. نکته مهم در درب های آهنی ساخت چهارچوب قوی و تراز بودن آن می باشد. درب های ویلایی می توانند نمونه ای از درب های مناسب برای ساختمان و نمونه ای مناسب به عنوان مدل درب حیاط می باشد.


درب فلزی باغ
درب باغ
درب ساختمان
درب طرح دار
درب حیاط ساده و شیک
درب ویلا
در حیاط
دروازه حیاط
دروازه ویلا
درب ویلایی
درب ساده
درب دو لنگه
تولید درب
درب فلزی حیاط
درب سلطنتی
درب لوکس
درب حیاط

09125200978

درب فرفورژه برای مدت طولانی در تاریخ وجود داشته است. درب های فرفورژه به دلیل تطبیق پذیری، زیبایی و دوام، انتخابی محبوب برای بسیاری از صاحبان خانه برای محافظت از اموال خود هستند.

درب ‌های فرفورژه در خانه‌ های سرتاسر جهان به علت ویژگی ایمنی محبوب اند، بنابراین سوال بزرگ این است که آیا درب ‌های فرفورژه گران هستند؟

کلمه «فرور» نامی باستانی برای زمان گذشته فعل «کار کردن» است. کلمه «آهن کار شده» به طور طبیعی زمانی به آهن «فرفورژه» تبدیل شد که آهنگران قدیم آن ها را به اشکال و طرح های زیبا چکش می زدند.

به دلیل چکش خوار بودن آهن، بر خلاف چدن که شکننده است، آهن فرفورژه در گذشته و دوران معاصر بیشترین استفاده را داشت.

درب فرفورژه از چه ساخته شده و چه تفاوتی با سایر مصالح درب دارند؟

درب فرفورژه از آهن ساخته شده است، عنصری که به طور طبیعی در زمین یافت می شود. آهن فرفورژه همچنین دارای کربن بسیار کم است که امکان گرم کردن، خم شدن، شکل دادن و جوشکاری درب فرفورژه را فراهم می کند.

استفاده از آهن فرفورژه در 2000 سال قبل از میلاد در شبه جزیره آناتولی، ترکیه امروزی قابل مشاهده است و در قرن نوزدهم به طور گسترده در ساخت و ساز استفاده می شد.

با این حال، پیشرفت‌ های متالورژی در قرن بیستم، شکل ‌دهی و جوشکاری قطعات فلزی را آسان ‌تر و کم‌ هزینه ‌تر کرده است.

درهای فرفورژه درهایی هستند که از آهن ساخته می شوند و آهن عنصری است که معمولا در زیر زمین یافت می شود.

به طور خاص، برای نامیدن آهن فرفورژه، آهن باید با سیلیکات آهن مخلوط شود. آهن فرفورژه دارای محتوای کربن پایینی است که کارگران را قادر می سازد تا آن را به هر شکل یا طرحی که می خواهند خم کنند، گرم کنند، شکل و جوش دهند. امروزه می توان از آهن فرفورژه به عنوان درب ویلایی، درب خانه، نرده و موارد دیگر استفاده کرد.


درب فلزی

درب فرفورژه چه تفاوتی با سایر درب ها دارد؟

  1. نگهداری درب های فرفورژهبسیار آساناست، بر خلاف درهای چوبی، پوسیده و تاب خورده نمی شوند.
  2. درب های فرفورژه در طرح های زیادی وجوددارند، شما می توانید عناصر زیادی را در آن بگنجانید مانند رنگ های مختلف، سخت‌افزار، اضافه کردن شیشه یا خم کردن آن ها به شکل های پیچیده.
  3. درب فرفورژه درب‌ مناسبی برای سفارشی ‌سازی است، زیرا می توانید برای آب‌ و هوای سردتر، این درب آهنی را با شکست حرارتی قوی ‌تر انتخاب کنید. آن ها در اندازه ‌های مختلف و در هر ضخامتی عرضه می شوند.
  4. آن هاقوی و بادوام هستندکه برای امنیت بیشتر در خانه شما بهترین است.
  5. نصبدرب فرفورژهبا شیشه های عایق، شفاف یا ابری، صفحه های امنیتی قوی و سیستم ضد آب و هوا آسان است. نصب آن به دلیل طراحی کشویی آسان می باشد.
  6. درب های فرفورژه در جلوگیری از خروج هوای سرد یا گرم بسیار عالی هستند، بنابراین با استفاده از درب های فرفورژه، می توانید در هزینه های قبوض آب و برق صرفه جویی کنید.درهای فرفورژه برای حفظ درجه حرارت و رطوبت خانه شما خوب هستند.
  7. درب فرفورژه در هر مکانی عالی است؛ زیرا قطعاتی از سبک و شخصیت شما هستند.

آن ها جذابیت و منحصر به فرد بودن را در هر قسمت از خانه شما می افزایند. درهای فرفورژه نیز یک ویژگی عالی برای مکان های تجاری مانند رستوران ها و هتل ها هستند.

  1. با درب های فرفورژهدیگر نگران خوردگی یا زنگ زدگی نخواهیدبود. درب های فولادی نسبت به درهای فرفورژه بیشتر مستعد زنگ زدگی هستند، بنابراین بهتر مقاومت می کنند. درب های فرفورژه با پوششی اعمال می شوند که آن ها را در برابر زنگ زدگی مقاوم می کند.

چرا درب های فرفورژه گران هستند؟

درب فرفورژه به دلیل جنس و سختی تولید آن گران‌تر از نرده چوبی و وینیل است. علاوه بر این، ممکن است نصب آن نیز کمی گران‌تر باشد، به خصوص اگر طراحی فرفورژه سفارشی باشد.

آیا آهن فرفورژه گران است؟ درهای فرفورژه به دلیل جنس و فرآیند پیچیده ساخت و تولید آن به گران بودن شهرت دارند.

درب های فرفورژه گران‌تر از درهای چوبی یا وینیل هستند. در صورت سفارشی سازی طراحی و ضخامت درب های فرفورژه، نصب درهای فرفورژه ممکن است کمی گران‌تر باشد.

نصب درب فرفورژه جدید چقدر هزینه دارد؟

قیمت درب های فرفورژه چقدر است؟ قیمت درب های جدید بسته به اینکه چه موادی استفاده می شود، چه نوع دری مورد نیاز است و چقدر سفارشی است، ممکن است کم یا زیاد باشد.

اگر چه نصب درهای فرفورژه ممکن است پرهزینه باشد، اما به دلیل طراحی زیبا و ویژگی های ایمنی عالی، افراد بیشتری بدون توجه به هزینه آن ها را انتخاب می کنند. ضمن اینکه به علت دوام بالا در طولانی مدت باعث صرفه جویی در هزینه های شما و عدم نیاز به نصب درب جدید است.

درب های فرفورژه ممکن است دارای پایه فولادی باشند؛ اما گاهی اوقات می توانند پایه چوبی با جزئیات آهنی پیچیده در شیشه داشته باشند.

اگر می خواهید درب فرفورژه نصب کنید، آیا باید کل ایوان جلوی خود را با یک درب جدید تعویض کنید؟

درب های فرفورژه به عنوان مواد حجیم و سنگین شناخته می‌شوند، بنابراین بسیاری از صاحبان خانه‌ها به طور طبیعی نگران فرآیند نصب و نحوه تأثیرگذاری آن بر خانه فعلی‌شان در صورت تمایل به نصب هستند.

در صورت نیاز به حذف یا نصب سایر ویژگی ‌ها مانند ستون‌ ها یا موارد دیگر، نگرانی در مورد نحوه تکمیل نصب نیز می‌تواند ایجاد شود.

اگر به یک شرکت حرفه‌ ای مراجعه کنید که برای نصب درب ‌های آهنی آموزش دیده ‌اند، مطمئن خواهید بود که قبل و بعد از نصب، خانه فعلی ‌تان به همان شکلی که هست باقی می ‌ماند و تنها درب ‌های فرفورژه جدید شما اضافه شده است.

آن‌ ها متخصصانی دارند که هر درب فرفورژه ‌ای را که می‌خواهید در هر اندازه درب و با هر سفارشی ‌سازی لازم نصب می ‌کنند تا مطمئن شوند که درها به درستی نصب شده ‌اند و در جای خود طبیعی به نظر می‌ رسند.


درب ورودی ساختمان فرفورژه

آیا ملاحظات دیگری وجود دارد که صاحبان خانه باید قبل از نصب درب جدید فرفورژه یا تعویض کل ایوان خود رعایت کنند؟

مواردی وجود دارد که قبل از نصب درب فرفورژه جدید ابتدا باید توسط صاحب خانه در نظر گرفته شود و اولین مورد اندازه است.

خانه شما می‌ تواند ورودی ‌های کوچک یا بزرگ یا اشکال منحصربه ‌فرد داشته باشد، بنابراین باید مطمئن شوید و با افراد حرفه ‌ای کار کنید تا مطمئن شوید که درب به خوبی جا می ‌شود.

شما همچنین باید هزینه خرید درب فرفورژه فلزی را در نظر بگیرید؛ زیرا قیمت نصب درب آهنی حیاط ممکن است بدون اینکه بدانید و از قبل محاسباتی انجام دهید، زیاد شود.
خدمات ثامن آرکا
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

09122343756 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا