درب سکشنال


امروزه با توجه به اهمیت به کارگیری درب های اتوماتیک و افزایش نیاز مصرف کنندگان، تولیدکنندگان دائماً در حال به روز کردن این تجهیزات هستند. یکی از این موارد تولید محصولی کاربردی به نام درب سکشنال یا درب زیر سقفی است. چنانچه شما هم به دنبال بهترین مرکز خرید درب سکشنال در تهران و کرج هستید شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنیم.
به نظر شما علت محبوبیت این محصولات نسبت به نمونه های قبلی چیست؟ چرا در قیاس با محصولات پیشین تا به این اندازه محبوب شده اند؟
همانطور که میدانید یک درب استاندارد بایستی ضمن عملکرد آسان، از کیفیت قابل قبولی نیز برخوردار باشد. از طرفی این محصولات در فضای بیرون از خانه و در دید عموم تعبیه می شوند پس باید از لحاظ ظاهری نیز جلوه متناسب و زیبایی را ایجاد کنند.
از آنجایی که این درب ها واجد تمامی فاکتورهای ذکر شده هستند لذا هر روز شاهد افزایش طرفداران آنها هستیم.

درب اتوماتیک زیر سقفی واجد به روزترین متدهای اروپا و آمریکا است. از این رو ضمن ارتقاء کیفیت، از نظر جایگیری فضایی نیز رضایت استفاده کنندگان را جلب نموده است. اما برای آنکه بتوانید خرید مطمئن و اقتصادی داشته باشید لازم است تا با محصول مورد نظر به طور جزئی تر آشنا شوید.


درب سکشنال

درب سکشنال چگونه محصولی است

این محصولات در دسته درب های اتوماتیک قرار دارند. لذا می توان از آنها برای درب ورودی انواع پارکینگ ها در سازه های تجاری، اداری و مسکونی بهره گرفت.
شاخصه اصلی این محصولات نحوه باز شدن آنها است. این درب ها قادرند به شکل عمودی و بالا رونده به سمت سقف حرکت کنند. به طور کلی این درب ها از چندین پنل (صفحه) جدا از هم تشکیل شده اند. پنل ها به شکل اتوماتیک به موازات یکدیگر در بخش تحتانی سقف پارکینگ جمع می شوند.

درب اتوماتیک سکشنال متشکل از سه تا هشت صفحه است. صفحات توسط یک سری لولا در کنار یکدیگر فیکس شده اند. به علت تعبیه چرخ در لبه های واحدها، امکان حرکت نرم و پیوسته آنها به جهت بالا و پایین فراهم شده است. به علاوه ریل های نصب شده در حاشیه درب ها نیز موجب تغییر وضعیت عمودی به افقی درب در زمان باز و بسته شدن خواهد شد.


درب های سکشنال پارکینگی

آشنایی بیشتر با درب بالا جمع شو سکشنال

به منظور راحتی استفاده کنندگان، تولید کنندگان این محصولات را در انواع سایز ها تولید کرده اند. به عنوان مثال شما می توانید آنها را با سایزی معادل ارتفاع 1900 و عرض 1500 از مرکز خرید درب سکشنال تهیه کنید. حتی در صورت نیاز قادر خواهید بود تا سایز های بزرگتری مثل ارتفاع 3700 و عرض 9000 را نیز انتخاب و خریداری نمایید. لازم به ذکر است که شما باید بر اساس استحکام و متریال به کار رفته در سازه ارتفاع و عرض درب را برگزینید.

درب های اتوماتیک پنلی اغلب بر اساس مکانیسم پیچی یا فنری فعالیت دارند. هر چند که اکثرا درب های تولید شده به شکل غیر دستی باز و بسته می گردند اما در نهایت بایستی تمامی پنل ها دارای تعادل باشند. چرا که تنها در این وضعیت است که کاربر می تواند در صورت نیاز درب را به شکل دستی باز و بسته کند.
واحد های استفاده شده از لحاظ متریال بسیار متنوع هستند. مواد به کار رفته می تواند شامل چوب، فولاد، وینیل، شیشه و آلومینیوم باشد.

هنگامی که شما به بهترین مرکز خرید درب سکشنال مراجعه کنید با توجه به فضای کاربری و بودجه، کارشناسان بهترین گزینه را به شما پیشنهاد خواهند داد. اما در ادامه به شرح انواع این درب ها خواهیم پرداخت تا بدانید چه گزینه هایی برای انتخاب پیش روی شماست.


درب بالابر جمعشو برقی

آشنایی با انواع درب اتوماتیک زیر سقفی در بهترین مرکز خرید درب سکشنال

این درب ها که با نام درب های اتوماتیک پنلی نیز معروف می باشند در انواع فضاهای کاربری قابلیت نصب دارند. در ادامه به این موارد اشاره می کنیم.

1_ درب پنلی گاراژ
درب های نصب شده در چنین فضاهایی از چهار الی پنج واحد تشکیل شده اند. همگی در یک سمت در جهت بالا و زیر سقف جمع می شوند. البته وزن پنل ها با کمک فنر های تعبیه شده خنثی می گردد.

2_ درب پنلی زیر سقفی (یک تکه ای)

نمونه دیگری از درب های اتوماتیک می باشند که به شکل کشویی در بخش تحتانی سقف قرار می گیرند. این درب ها عموماً به شکل یک تکه تولید می شوند. از مزایای بسیار خوب این محصولات می توان به این مورد اشاره نمود که با تعبیه این محصولات؛ فضای موجود در پارکینگ به شکل بهینه و کامل استفاده خواهد شد. در حقیقت کاربر می تواند تا فاصله پنج سانتی متری از پشت درب خودرو خود را پارک نماید. به علاوه از لحاظ هزینه ای نیز این محصولات اقتصادی بوده و به دلیل آلودگی صوتی بسیار کم گزینه مناسبی برای فضاهای مسکونی به شمار می روند.


درب زیر سقفی کنترلی

3_ درب های اتوماتیک صنعتی

همانطور که از نام این محصولات پیداست برای فضاهای صنعتی استفاده می شوند. از این مدل درب ها می توان برای کارخانه ها، کارگاه ها و نمایشگاه ها بهره گرفت. این نمونه ها در دو نوع عمودی و سقفی تولید و مورد استفاده واقع می شوند. کاربر تنها با فشردن یک کلید به راحتی می تواند پنل ها را جمع و یا باز کند.

4_ درب اتوماتیک پارکینگی (چند تکه)

اگر قرار است درب سکشنال را در فضاهای پرتردد نصب کنید پیشنهاد می کنیم تا از درب های چند تکه پارکینگی کمک بگیرید. در این نمونه مجموعه ای از فنرهای متعادل کننده قدرتمند بر روی درب نصب می شوند که نقش آنها کاهش فشار وارد شده به درب و ایجاد توازن حداکثری در پنل هاست. مهمترین مزیت این مدل اصطکاک بسیار کم درب است. علت این آپشن حضور چرخ های ضد ساییدگی و ریل های نگهدارنده می باشد.

مرکز خرید درب سکشنال


درب پارکینگی سکشنال سقفی

فواید استفاده از درب زیر سقفی سکشنال

در ادامه در مورد مزایای بکارگیری این محصولات صحبت می کنیم تا به خوبی با کارکرد آنها آشنا شوید.


خرید درب بالارونده سکشنال

آیا امکان سقوط درب از روی سقف به پایین وجود دارد؟

ممکن است این نگرانی برای کاربران ایجاد شود که آیا احتمال سقوط صفحات به سمت پایین وجود دارد یا خیر؟ از آنجایی که حسگر های ضد سقوط در این محصولات تعبیه شده لذا حتی در صورت عدم فعالیت صحیح فنر ها به علت حضور این مکانیسم چنین احتمالی تقریبا غیر ممکن است.


قیمت درب های صنعتی سکشنال

چگونگی عملکرد درب های اتوماتیک پنلی زیر سقفی

هنگامی که شما به مرکز خرید درب سکشنال به شکل حضوری مراجعه کنید یا محصولات را به شکل اینترنتی در سایت مشاهده کنید با این موضوع به خوبی آشنا خواهید شد که این درب ها به دو شکل دستی و اتوماتیک می توانند فعالیت داشته باشند.

به طور کلی این درب ها برای استفاده به شکل اتوماتیک ساخته شده اند. به علت حضور فنر های متعادل کننده و ریل، درب با فشردن یک کلید به طور کامل جمع و یا باز می شود.

حتی در صورت خراب بودن ریموت کاربر می تواند به شکل دستی درب را باز و بسته کند. به دلیل حضور فنرهای قدرتمند این امکان فراهم شده است. کاربر با کمک دستگیره های تعبیه شده دو طرفه این عملیات را به صورت دستی و به راحتی انجام میدهد.


درب سکشنال اتوماتیک در صنعت پارکینگ

انتخاب بهترین مرکز خرید درب سکشنال

ثامن آرکا با توجه به سابقه بالا و انجام پروژه های متعدد در زمینه فروش و نصب درب های اتوماتیک سکشنال به عنوان بهترین مرکز خرید درب سکشنال قادر به ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد. چنانچه قصد خرید درب زیرسقفی بالا جمع شو سکشنال را دارید به منظور دریافت مشاوره و یا قیمت محصولات می توانید با کارشناسان بخش فروش ما ارتباط برقرار نمایید.


خدمات ثامن آرکا


پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
8378 678 0912