دزدگیر اماکن


دزدگیر اماکن ، سیستمی می‌باشد. که به منظور شناسایی ورود افراد غیرمجاز به یک ساختمان یا مکان، استفاده می‌گردد. دزدگیر اماکن که بعنوان دزدگیر ضد سرقت، دزدگیر منزل، دزدگیر آپارتمانی، سیستم ضد دزد و ... استفاده می گردد به هنگام گذر از یک حریم خصوصی یا شکستن یک قفل، با اعلام صدا، کاربر را از این اتفاق باخبر می‌سازد. دزگیر اماکن یا دزدگیر منزل، دزدگیر فروشگاهی، دزدگیر آپارتمان و دزدگیر مغازه قابل نصب در ساختمان‌های مسکونی، تجاری، صنعتی و نظامی می‌باشد. کاربرد این سیستم حفاظتی امنیتی، محافظت از جان و مال ساکنان در مقابل سارقان و خرابکاران می‌باشد. دزدگیر اماکن یا سیستم اعلام سرقت مانند دوربین مداربسته ابزاری دیگر برای حفاظت و امنینت اشیای با ارزش شماست. این دستگاه حفاظتی به گونه ای است که در صورت ورود سارقان یا شکستن قفل ، چشمی دزدگیر آن را تشخیص می دهد و سریعا آژیر میکشد و متجاوز گر را با صدای بلند خود دور می کند .

دزدگیر اماکن

انواع دزدگیر اماکن و منزل

۱- دزدگیر اماکن ساده:

این نوع دزدگیر به هنگام ورود غیر مجاز، تنها با به صدا درآمدن آژیر اعلام سرقت می‌کند.

۲- دزدگیر اماکن تلفن کننده با خط ثابت:

این دزدگیر به هنگام ورود غیر مجاز، علاوه بر آژیر کشیدن، توسط خط تلفن ثابت. با شماره تلفن‌های ذخیره شده در حافظه دستگاه تماس گرفته و اعلام سرقت می‌کند.

۳- دزدگیر اماکن سیم‌ کارتی:

 دزدگیر اماکنی سیم‌کارتی به هنگام ورود غیر مجاز، علاوه بر آژیر و تماس. با شماره‌های ذخیره شده، قابلیت ارسال SMS نیز دارد. با استفاده از این ویژگی می‌توان از دیگر قابلیت‌های این نوع دزدگیر اماکن نظیر خاموش و روشن کردن. دستگاه، شارژ کردن سیم‌کارت و غیره نیز استفاده نمود. این دزدگیر در حال حاضر از کاربردی‌ترین و جدیدترین. سیستم‌های دزدگیر اماکن موجود در بازار است.

دزدگیر درب آپارتمان

دزدگیر اماکن در سه حالت ساده ,خط شهری و سیمکارتی استفاده میشوند. اگر از دزدگیر های ساده و بدون تلفن کننده استفاده کنید فقط صدای آژیر را خواهید داشت که این از لحاظ امنیتی چندان مطلوب نیست و توصیه نمیشود. دزدگیر با تلفن کننده شهری دارای تلفن کننده خط ثابت است که به خط ثابت خانه متصل میشود و از طریق آن با مالک تماس میگیرد و پیغامی را پخش میکند.در این حالت مالک از سرقت مطلع شده و میتواند اقدام کند،اما در این مدل دزدگیر اگر سارق قبل از سرقت سیم های تلفن ساختمان را که معمولا از جلو درب میگذرند را قطع کند دیگر تلفن کننده عمل نخواهد کرد و فقط صدای آژیر میماند.

اما دزدگیر اماکن سیمکارتی به راحتی قابل از کار انداختن نیستند و از امنیت بالایی برخوردارند.همچنین به دلیل استفاده از سیمکارت قابلیت های بسیار بالاتری نسبت به دیگر انواع دزدگیر اماکن دارند. امکاناتی نظیر دریافت گذارشات از طریق پیامک,فعال و غیر فعال کردن دستگاه از راه دور و تنظیمات آن توسط نرم افزار بر روی گوشی تلفن همراه که با اضافه شدن ماژول سیمکارتی به سیستم دزدگیر های امروزی امکان پذیر شده است.

دزدگیر منزل دزدگیر منزل ارزان طریقه نصب دزدگیر اماکن دزدگیر سیم کارتی ارزان بهترین برند دزدگیر اماکن نحوه سیم کشی چشمی دزدگیر اجرت نصب دزدگیر آپارتمان پکیج دزدگیر آپارتمانی نحوه اتصال تلفن کننده به دزدگیر

اجزا و قطعات دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن از قطعات مختلفی تشکیل شده است که شما بسته به نیاز خود می توانید بعضی از اجزا را اضافه یا کم کنید . شما می توانید هر یک از این اجزا را در سایت دیجی ویرا انتخاب و خریداری فرمایید .

چشمی دزد گیر ، پنل کنترل دزدگیر ، تلفن کننده دزدگیر ، مگنت دزدگیر، بلندگوی دزدگیر ،ریموت دزدگیر ، ریپیتر دزدگیر

برخی از دزدگیرهای اماکن و منازل تنها یک کاربرد دارند که همان حفاظت از ساختمان در برابر سرقت می‌باشد. برخی دیگر از این سیستم‌ها دارای سیستم هشدار دهنده آتش نیز می‌باشند. دزدگیرهای اماکن همچنین می‌توانند به سیستم دوربین مدار بسته نیز متصل شوند. در این صورت امکان ثبت فعالیت‌های خلافکاران فراهم خواهد شد. نوعی از دزدگیرهای اماکن هستند که به درب‌های شوک‌دار متصل می‌شوند، به طوری که همزمان با شناسایی عامل مشکوک، درب‌های ورودی و خروجی را به جریان برق (جهت شوک الکتریکی) متصل می‌کنند تا جلوی فعالیت سارقان را بگیرد.

دزدگیر مغازه

مهم‌ترین وظیفه‌ی یک دزدگیر اماکن و دزدگیر آپارتمانی اطلاع‌رسانی درباره‌ی ورود غیرمجاز به یک مجموعه، منزل یا هر حریم شخصی دیگری با ایجاد صدا یا نور یا تماس تلفنی است. طبیعی است که در پی انتخاب بهترین دزدگیر منزل باشید. اما جالب است بدانید که دزدگیرها اگرچه ازنظر نوع و شکل بسیار مختلف‌اند ولی همه‌ی آن‌ها یک ساختار مشترک دارند. به عبارت دیگر همه‌ی دزدگیرهای اماکن از خط تحریک باز و بسته برخوردار هستند. کلید معمولی یا سوئیچ آلفا و یا قفل رمزی و یا کلید کنترل آن موجب می‌گردد که امکان کنترل و خاموش و روشن کردن دزدگیر از راه دور هم برقرار باشد. همچنین در مدارات دزدگیر برای مواقع قطعی برق از یک مدار شارژ باتری استفاده ‌شده است. بعضی از مدل‌های به‌روزتر نیز از یک تماس‌گیرنده‌ی اتوماتیک برخوردار هستند.

دزدگیر فروشگاه

به طور کلی قسمت‌های مختلف یک سیستم دزدگیر منزل شامل موارد زیر است: دستگاه مرکزی دزدگیر (پنل مرکزی آلارم). چشم الکترونیکی ( رادار، سنسور حرکتی، سنسور مادون قرمز PIR ). انواع آژیر و بلندگو. چراغ هشدار دهنده. انواع سنسور در و پنجره. پدال یا شاسی اضطراری. تلفن کننده اتوماتیک. چنانچه به‌ دنبال بهترین دزدگیر منزل هستید پیشنهاد می‌شود یکی از مدل‌های شرکت گپ یا فایروال را انتخاب کنید. چرا که شرکت  فایروال یکی از بهترین تولیدکننده‌های دزدگیر اماکن در ایران است. این شرکت چند دهه است که در زمینه‌ی تولید انواع دزدگیر اماکن و دوربین مداربسته فعال است. این مجموعه با تیمی متخصص و به کار گیری جدیدترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا، محصولاتی باکیفیت را به مرحله‌ی تولید و توزیع رسانده است.

دزدگیر سیمکارتی

دزدگیرهای اماکن موجود در بازار هر چند از لحاظ ظاهر در انواع و اشکال مختلفی ارائه شده‌اند، ولی بطور کلی همگی آنها دارای یک ساختار مشترکی می‌باشند، یعنی اکثر دزدگیرها دارای خط تحریک باز و خط تحریک بسته هستند که محل وصل حسگر باز و حسگر بسته می‌باشند و دارای کلید معمولی یا سوئیچ آلفا و یا قفل رمزی و یا کلید کنترل از راه دور جهت روشن و خاموش کردن دستگاه می‌باشند. همچنین مدارات دزدگیر شامل مدار شارژ باتری جهت قطع شدن برق دستگاه بوده و دارای مدار آژیر می‌باشند و در نهایت دزدگیرها گاه شمار ورود و گاهشمار خروج و گاهشمار آژیر دارند و ممکن است مجهز به تلفن کننده خودکار در هنگام تحریک نیز باشند.

دزدگیر آژیر

دزدگیر اماکن چیست؟

جهت ایمنی دستگاه دزدگیر، بهتر است که مدار اصلی دزدگیر در یک جعبه آهنی به طول ۳۰ سانتیمتر و عرض ۲۵ سانتیمتر و پهنای ۱۰ سانتیمتر که به شکل یک کمد کوچک ساخته شده و با یک در که بر روی لولا قرار داشته و باز و بسته می‌شود، قرار گیرد (مانند جعبه نامه‌های پستی) و در جعبه سوراخی جهت خروج سیمها در نظر گرفته شود و بهتر است که سیمها از داخل یک لوله پلاستیکی (مانند شلنگ) عبور داده شوند و چنانچه سیم کشی دزدگیر توکار باشد، ایمنی بیشتری را ایجاد می‌نماید.

دزدگیر تلفن کننده

دزدگیر یا سیستم اعلام سرقت وسیله‌ای است که به هنگام گذر از یک حریم خصوصی با اعلام صدا، این عمل غیرقانونی را اعلان می‌کند. دزدگیر اماکن یا اعلام سرقت که در اصطلاح عامه به دزدگیر آپارتمانی منزل یا دزدگیر ساختمان و دزدگیر مغازه شهرت دارد امروزه به یکی از نیازهای اصلی ساختمان تبدیل گردیده و با توجه به رشد چشمگیر در زمینه تولید دزدگیر اماکن و با توجه به قیمت دزدگیر ساختمان میتوان به این نتیجه رسید که امروزه خرید دزدگیر خانه یک نیاز میباشد.

دزدگیر اس ام اس

باطری پشتیبان دزدگیر اماکن

باطری یا باتری دزدگیر که قسمت مهم دزدگیر میباشد باید قابلیت نگه داری سیستم تا حداقل 2 روز را در صورت قطع برق شهر داشته باشد. در دزدگیر های اماکن ایرانی میتوان یک باتری 12 ولت 4.5 یا 7.5 آمپر بزرگ قرار داد که قابلیت نگهداری برق برای دزدگیر تا حدود 2 روز را دارد اما در دزدگیر های چینی یک باتری شارژی کوچک که اندازه 2 عدد باتری قلمی است وجود داری که حداکثر 2 تا 3 ساعت بتواند سیستم را روشن نگه دارد که این نقطه ضعف این دستگاهها است.

قیمت دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن ایرانی یا خارجی؟

شاید با خودتان فکر کنید که اگر از برندهای خارجی دزدگیر اماکن استفاده کنید بهتر باشد ,اما متاسفانه و یا خوشبختانه دزدگیر های خارجی زیادی در ایران موجود نیست و تنها برند خوب خارجی  موجود در ایران پارادکس کانادا است که ان هم بدلیل قیمت بسیار بالای مدلهای سیمکارتی آن مقرون بصرفه نیست و کمتر کسی از آن استفاده میکند. دزدگیر های چینی هم که در بازار با نامهای مختلفی موجود میباشند و قالبا در یک پک بسته بندی شده با نامهای گوناگون ارائه میشوند بسیار ضعیف هستند و نقص های امنیتی زیادی دارند.


دزدگیر اماکن ثامن آرکا
⭐️ نوع دزدگیر اماکن ✅ بهترین مدل های دزدگیر اماکن موجود است
💱 قیمت دزدگیر اماکن ☑️ نازل ترین قیمت بازار
🚚 بازه سفارش نصب دزدگیر اماکن 🚛 بازه زمانی 2 الی 4 روزه
⏱ خدمات پس از فروش 💹 مادام العمر
✨ نحوه ثبت سفارش 🔰 تماس با کارشناس فروش ثامن آرکا و انجام سفارش در کمترین زمان


خدمات ثامن آرکا
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ