سایبان برقی


اگر شما هم قصد خرید سایبان برقی را دارید مطالعه این مقاله برای شما مفید خواهد بود. چرا که در این متن سعی داریم تا در خصوص انواع سایبان برقی، ساختار و چگونگی فعالیت و همچنین نکات کلیدی ضمن خرید صحبت کنیم. در نهایت نیز به معرفی برترین مرکز خرید سایبان برقی خواهیم پرداخت.
این تجهیز در تمامی فضاهای روباز قابل تعبیه و استفاده می باشد. در کلیه اماکنی که افراد تمایل دارند تا ضمن استفاده از هوای آزاد از تابش مستقیم نور خورشید و باران پیشگیری کنند این محصول به کمک آنها خواهد آمد. به علت تعبیه موتور توبولار به راحتی می توان به شکل اتوماتیک و بدون نیاز به دخالت دست سایبان را باز و بست نمود.


سایبان برقی

آشنایی با ساختار و عملکرد سایبان برقی

سایبان برقی تجهیزی کاربردی می باشد که از چند واحد نسبتا ساده تشکیل شده است. واحد های تشکیل دهنده شامل یک پوشش متحرک + پایه ها + موتور برقی + جک و لولا هستند.
ممکن است این محصول بسته به فضای کاربری به شکل تاشو و فیکس شده به دیوار استفاده شود و یا ممکن است در بالای درب و پنجره به شکل چتر تعبیه گردد. به هر حال، نیروی مورد نیاز به منظور تغییر حالت پوشش متحرک (پارچه) با کمک موتور تامین می شود.
کاربر نیز تنها با فشردن کلید های ریموت می تواند وضعیت سایه بان را تغییر دهد. البته بسته به انتخاب کاربر چتر تعبیه شده می تواند به شکل ثابت یا متحرک استفاده شود.


سایبان اتوماتیک

مقایسه سایبان برقی ریموت دار با هوشمند

از آنجایی که این محصولات می توانند راحتی و آسایش قابل توجهی را برای مصرف کنندگان خود فراهم آورند لذا به مرور زمان تکنولوژی های استفاده شده در آنها نیز پیشرفته تر شد و به سمت عملکردهای کاربردی تر پیش رفت. هنگامی که سازندگان از محبوبیت سایبان در بین عموم مردم با خبر شدند به این فکر افتادند که عملکرد سایبان ها را تسهیل کنند و اینجا بود که نمونه های برقی به جای محصولات دستی وارد بازار شدند.
اما در بین نمونه های برقی نیز شاهد تولید مدل های متنوعی بوده ایم. یکی از این مدل ها سایبان ریموت دار نام دارد. کاربر در صورت نیاز سایه بان را توسط ریموت کنترلی باز و بسته می کند.
اما نمونه دیگری نیز در این محصولات تولید شده که اصطلاحاً به آن اتوماتیک یا هوشمند گفته می شود. در این محصولات دیگر نیازی به ریموت نیست. به علت تعبیه سنسور، هنگامی که نور خورشید یا بارش باران شدید شود سایه بان باز و یا بسته خواهد شد.

وجه مشترک بین این دو مدل این است که برای استفاده از آنها نیازی به نیروی دست نیست و هر دو با کمک برق و یا ریموت فعالیت دارند. هر دو این موارد می توانند در فضاهای عمومی و شخصی استفاده شوند. اما طبیعتاً نمونه های هوشمند از لحاظ هزینه ای گرانتر هستند.
اگر به دنبال یک محصول کاربردی و مقرون به صرفه هستید نمونه های ریموت دار گزینه فوق العاده ای برای شما خواهند بود.
این مجموعه به عنوان نمایندگی مرکز خرید سایبان برقی می تواند شما را در حین انتخاب یاری کند. تنها کافیست با کارشناسان بخش فروش ما مشورت کنید. آنها با توجه به فضای کاربری و بودجه شما بهترین گزینه را پیشنهاد خواهند داد.


سایبان استخر

موارد استفاده از سایبان برقی ریموت کنترلی


سایبان متحرک

مزایای استفاده از سایبان برقی ریموت دار


سایبان پارکینگ ماشین

آشنایی با انواع سایبان های ریموت دار

از آنجایی که این محصولات در طیف گسترده ای از فضاها مورد استفاده واقع می شوند لذا سازندگان، آنها را در انواع متنوعی تولید نموده اند چرا که این محصولات باید بتوانند جوابگوی نیاز مصرف کنندگان باشند.

1_ نمونه فنری سیم بکسلی(بازویی)

یکی از نمونه های پرفروش در مرکز خرید سایبان برقی این محصول است. این مدل ها واجد دو بازوی اصلی و متحرک هستند. در این مدل سایه بان ها از فنرهای قدرتمند و متعادل به منظور باز و بسته نمودن چتر استفاده می شود.

2_ سایه بان چتری

همانطور که از اسم این سایه بان ها پیداست پارچه تعبیه شده بر روی یک ستون یا تنه اصلی سوار شده است. کاربر با فشردن ریموت می تواند چتر را به شکل جمع و یا باز درآورد.

3_ نمونه های باکسی (جعبه ای)

هنگامی که کاربر با فشردن دکمه سایه بان را جمع کند؛ پارچه درون جعبه فیکس شده به دیوار جمع می شود. این آپشن سبب می شود تا فضای بسیار کمی از محیط اشغال گردد.

4_ سایه بان های دوطرفه
این محصولات واجد دو بخش جدا می باشند. بسته به انتخاب کاربر، چتر می تواند در وضعیت باز یا بسته قرار گیرد.

5_ سقف برقی
این مدل ها واجد یک چارچوب فیکس و ثابت هستند. بخش متحرک این محصولات بر روی چارچوب تعبیه شده است. مصرف کننده می تواند با کمک ریموت برقی آن را به حالت باز و بسته درآورد.

6_ مدل های زنجیر دار

از دیگر نمونه های محبوب در مرکز خرید سایبان برقی مدل زنجیر دار است. این محصولات نیز مثل نمونه بازویی واجد دو بکسل هستند. اما تفاوت آنها در این است که زنجیر جایگزین فنر ها شده است. این نمونه ها برای فضاهایی که وزش باد در آنجا شدید است و یا احتمال طوفان وجود دارد گزینه بهتری به شمار می روند.

7_ سایبان شید

از این نمونه ها میتوانید به عنوان پرده در منازل بهره بگیرید. به منظور انجام تبلیغ در نمایشگاه ها و یا فضاهای تجاری نیز گزینه مناسبی هستند. مصرف کنندگان می توانند آنها را در پشت شیشه و یا ویترین مغازه نصب کنند. این محصولات به نام های دیگری چون شید رول، پرده ریموتی و یا پرده برقی نیز نامیده می شوند.


قیمت سایبان برقی مغازه

فاکتور های موثر بر قیمت سایبان ریموت دار

قیمت سایبان برقی نیز همانند هر محصول دیگری می تواند متاثر از چندین فاکتور باشد. هنگامی که به مرکز خرید سایبان برقی مراجعه می کنید احتمالاً با قیمت های متنوعی روبرو خواهید شد. در ادامه به شرح فاکتورهای تاثیرگذار می پردازیم:

تولید و فروش سایبان برقی ضد آب |⚙️قیمت سایبان برقی مغازه |⚙️سایبان اتوماتیک |⚙️سایبان پارچه ای پارکینگ ماشین |⚙️سایبان متحرک |⚙️سایبان چتری استخر ارزان |⚙️سایبان سقف برقی |⚙️سقف متحرک جمع شونده


سایبان کالسکه ای فروشگاه سوپرمارکت

فاکتور و الزامات کلیدی ضمن خرید سایبان اتوماتیک

هنگامی که قصد خرید سایبان برقی ریموت دار را برای فضای شخصی و عمومی داشته باشید موارد زیر را مد نظر قرار دهید.

پیش از خرید این محصولات فضایی که قرار است سایبان در آنجا نصب شود را ارزیابی کنید. سایز و مدل محصول خریداری شده بایستی با متراژ و نیاز شما متناسب باشد.

می توانید انواع پارچه های پی وی سی، پلی استر و یا برزنتی را انتخاب کنید.

توصیه ما این است که از طریق معتبرترین مرکز خرید سایبان برقی اقدام به خرید این قبیل محصولات کنید. چرا که تنها در این صورت می توانید نسبت به کیفیت متریال استفاده شده و نصب اصولی تجهیز مطمئن شوید. ضمن آنکه در صورت خرید از نمایندگی های اصلی؛ محصول شامل گارانتی خواهد بود.

ریموت تعبیه شده باید به گونه ای عمل کند که کمتر از یک دقیقه چتر باز و بسته شود.

هرچند که هدف اصلی تمامی سایه بان ها ایجاد سایه و آسایش برای مصرف کنندگان است. اما هر کدام از این مدل ها در یک فضا و شرایط به خصوص بهترین عملکرد را از خود نشان می دهند. به طور مثال اگر در منطقه ای زندگی می کنید که با وزش باد و طوفان های شدید مواجه هستید این فاکتور را حتما مد نظر قرار دهید.

هنگامی که سایبان برقی خریداری شده فاقد قطعات اورجینال و مرغوب باشد نه تنها نمی تواند سطح انتظارات شما را تامین کند بلکه ممکن است عمر بهینه مطلوبی نیز نداشته باشد.


سایبان چتری

به عنوان اصلی ترین نکته خرید سایبان پارچه ای برای پارکینگ و مغازه باید به این مورد اشاره کنیم که کلیدی ترین وظیفه شما به عنوان خریدار این است که از یک مرکز خرید سایبان ریموت دار اتوماتیک ضد آب معتبر مانند ثامن آرکا انواع سایه بان را خریداری نمایید چرا که تنها در این صورت می توانید بدون نگرانی از سایبان برقی خریداری شده استفاده کنید.


خدمات ثامن آرکا


پشتیبانی
پاسخگو
8378 678 0912