پنجره دوجداره


یکی از اصلی ترین و محبوب ترین مواردی که از این ترکیبات استفاده می شود ساخت پنجره دوجداره است. از شاخصه های اصلی این محصولات می توان به مقاومت و استحکام بالا در کنار ظاهری زیبا اشاره نمود. به علاوه آپشن های دیگری چون وزن کم، انعطاف پذیری بالا، پایدار در برابر ترکیبات شیمیایی و بیولوژیکی، امکان تبدیل نمودن ترکیبات به سطوح صاف و صیقلی، جایگزین قابل قبول و مطمئن به جای متریال فلزی، عدم انتقال گرما و صوت از دیگر مزایای این محصولات به شمار می رود.

 در این مقاله سعی داریم تا ضمن آشنایی با پنجره upvc؛ شما را با معتبرترین مرکز خرید پنجره upvc دوجداره آشنا کنیم. اما اجازه دهید در گام نخست بدانیم که یو پی وی سی چگونه ترکیبی است.
این ترکیب نوعی ترموپلاست جدید محسوب می شود. ماده حاصل در حقیقت مشتق شده از فرآورده های نفتی + سنگ های نمک معدنی می باشد.
اما در محصولاتی که متریال اصلی به کار رفته در آنها یو پی وی سی است سازندگان از ترکیبات دیگری نیز بهره می گیرند. ترکیباتی چون: Impact Modifier (ضد ضربه) +  Processing Aibs(تسهیل کننده ها) +  Fillers(پر کننده ها) +Heat Stabilizers  (ترکیبات ضد اشتعال) + Pigment (رنگدانه) + Internal External Lubricants   (روان‌کننده های بیرونی و داخلی).

پنجره دوجداره

مرکز خرید پنجره upvc دوجداره

شاید این سوال در ذهن مخاطبان ایجاد شود که پنجره دوجداره واجد چه آپشن هایی می باشد که سبب برتری آن در قیاس با سایر نمونه‌ ها شده است. در ادامه به شرح ویژگی های کلیدی این محصولات می پردازیم.

1_ عایق صوت

اگر قرار باشد ویژگی های پنجره دوجداره را نام ببریم مطمئنا این مورد در صدر لیست قرار خواهد گرفت. هنگامی که از این محصولات در فضاهای شخصی و یا عمومی استفاده کنید فضای درونی را نسبت به خروج و یا ورود صدا عایق خواهید کرد. به علت ترکیبات به کار رفته این پنجره ها تا 40 دسی بل صدا را جذب کرده و مانع از هدایت صدا خواهند شد.

2_ عایق حرارتاین محصولات قادرند تا در بازه منفی 60 الی 80 درجه سانتی گراد شکل خود را حفظ کنند و دفرمه نشوند. همچنین از خروج هوا فضای درونی به بیرون جلوگیری خواهند کرد لذا در پیشگیری اتلاف انرژی بسیار موثر هستند.

3_ نیازی به رنگ آمیزی ندارند

پروفیل به کار رفته در پنجره upvc دوجداره و یا چند جداره احتیاجی به پروسه رنگ کردن ندارد. با این تفاسیر کلیه هزینه های مربوط به این عملیات حذف خواهد شد.

4_ پایدار در برابر اشعه های ماورای بنفش در ساخت پنجره دوجداره از ترکیبات پایدار و با کیفیت استفاده شده است. یعنی موجب عدم نفوذ اشعه های مضر نور خورشید به داخل خانه خواهند شد. ضمن آنکه در برابر شرایط جوی نامساعد، باران، طوفان، سایش و ضربه نیز مقاومت قابل قبولی از خود نشان می دهند.

5_ پایدار در مقابل ترکیبات اسیدی و پوسیدگی به علت به کارگیری متریال مقاوم، این محصولات حتی در برابر باران های اسیدی نیز بسیار پایدار هستند و دچار خوردگی و پوسیدگی نمی گردند.


خرید پنجره دوجداره مرکز پنجره های دوجداره نصاب پنجره دوجداره بهترین برند پنجره دوجداره پنجره های بی صدا آپارتمان شرکت خرید پنجره دوجداره مرکز تولید پنجره ضد صدا تولیدی پنجره upvc سفارش پنجره های upvc دوجداره

6_ کاهش مصرف انرژی

پنجره دوجداره از خروج هوای درونی خانه پیشگیری می کند. لذا در تمامی فصول سال به عنوان یک فاکتور کلیدی در کاهش انرژی ایفای نقش خواهد کرد. بیش از سی درصد اتلاف انرژی سازه از طریق پنجره ها انجام می گیرد. پس با عایق نمودن این بخش ها حجم زیادی از هدررفت انرژی را حذف خواهید کرد. این موضوع سبب کاهش چشمگیر هزینه های شما در طولانی مدت می گردد.

7_ عایق الکتریسیته

کلیه پنجره های خریداری شده از مرکز خرید پنجره upvc دوجداره واجد این آپشن هستند که جریان الکتریسیته را از پروفیل‌ ها عبور نمی دهند.

8_ غیرقابل اشتعالاز دیگر ویژگی‌ های بسیار مطلوب این محصولات این است که قابلیت اشتعال ندارند. این آپشن در افزایش سطح امنیت و کاهش خطرات جانی ساکنین بسیار موثر است.

9_ پیشگیری از ورود گرد و خاک و آلودگیبا به کارگیری نوار های آب بندی در لبه های پنجره، از ورود حجم زیادی از گرد و خاک و آلودگی ها پیشگیری خواهد شد.

10_ امکان بازسازی پنجره های کهنهبا کمک پروفیل های بازسازی، کاربر قادر است به آسانی پنجره های پیشین را بدون احتیاج به تخریب، بازسازی نماید.


پنجره دوجداره upvc

چرا باید این محصولات را از مرکز خرید پنجره upvc دوجداره تهیه نمود

هنگامی که قصد خرید این محصولات را دارید تنها از معتبرترین مرکز خرید پنجره upvc دوجداره اقدام به خرید کنید. اگر این کار را با کمک دلالان و یا از طریق واسطه انجام دهید احتمالا با چالش های زیادی مواجه خواهید شد. در ادامه به این احتمالات می پردازیم:

یکی از مزایای خرید از نمایندگی ها و سازندگان اصلی این است که می توانید اجناس را با قیمتی بسیار پایین‌تر خریداری نمایید.

گاهی به علت نبود دانش و تخصص لازم، فرد واسط نمی تواند محصولی متناسب با نیاز را به مشتری ارائه دهد. همچنین این احتمال وجود دارد که از ترکیبات نامرغوبی برای تولید پنجره ها استفاده شده باشد.

هنگامی که از طریق دلالان این محصولات را خریداری کنید احتمالا نمونه های خریداری شده شامل گارانتی و خدمات پس از فروش نیستند. این موضوع شما را در طولانی مدت به چالش خواهد کشید.

کیفیت یک پنجره دوجداره به چند فاکتور وابسته است. اولین مورد پروفیل و متریال به کار رفته در پنجره است. مورد دوم چگونگی تولید و پایبندی به استانداردهای مرتبط است. در نهایت تعبیه و نصب صحیح پنجره نیز از دیگر عوامل مرتبط با کیفیت و طول عمر این محصولات محسوب می شود.


شرکت نصب پنجره دوجداره upvc

مزایای بکارگیری پنجره upvc دوجداره

پس از شرح شاخصه ‌های اصلی پنجره دوجداره یو پی وی سی، حال می توانیم در مورد مزایای استفاده از آنها صحبت کنیم.

1_ امنیت بسیار خوب

در درون چارچوب این محصولات میتوان از جدیدترین یراق آلات و قفل های پیشرفته استفاده نمود. لذا از لحاظ امنیتی گرید بالایی را شامل می شوند.

2_ مانع بسیار خوب برای ورود آب باران به درون منزل
لبه های پنجره ها با کمک نوارهای پلاستیکی محکم احاطه شده است. این نوارها موجب عایق بندی چارچوب ها شده و از ورود آب باران و گرد و خاک جلوگیری خواهند کرد. از طرفی به علت حضور شیار های تخلیه آب که بر روی قاب و بازشو پنجره تعبیه شده، آب وارد شده به پنجره به بیرون منتقل می گردد.

3_ تنوع بسیار بالا در یراق آلات استاندارد

پروفیل های استفاده شده در پنجره دوجداره این امکان را برای کاربر فراهم کرده که بتواند از انواع یراق آلات بهره بگیرد. به طور مثال از انواع ریگلاژی، فولکس واگنی، فرانسوی، ریلی و فرانسوی دو حالته میتوان استفاده نمود.

4_ بهره‌گیری از شیشه های تک و یا چند جداره
شما می توانید از شیشه های یک و یا چند جداره بهره بگیرید. البته استفاده از شیشه دوجداره بهتر است چرا که در برابر صدا، گرما و سایر موارد عایق بهتری می باشد.

5_ امکان تعبیه حفاظ و توری
در صورت نیاز کاربر می ‌تواند انواع حفاظ و یا توری را بر روی این محصولات نصب کند. نصب توری از ورود حشرات موذی به درون خانه پیشگیری خواهد کرد.

6_ تنوع رنگی بالا در روکش پنجره دوجداره

از دیگر مزایای پنجره upvc می توان به تنوع رنگی آنها اشاره نمود. کاور های استفاده شده که با نام روکش لمینیتی نامیده می شوند را می ‌توان با توجه به سلیقه و دیزاین منزل انتخاب نمود.

7_ دوست محیط زیست

متریال به کار رفته تا صد درصد امکان بازیافت دارند. از طرفی با توجه به آزمایش های انجام گرفته این ترکیبات هیچ گونه تاثیر منفی بر روی محیط زیست نخواهند گذاشت.


استعلام قیمت در و پنجره دو جداره

انواع پنجره های یو پی وی سی

بر این اساس پنجره upvc در انواع دو، سه و چهار جداره تقسیم می گردد. از طرفی ضخامت شیشه های استفاده شده شامل 2، 4 و یا 6 میل می شوند.

سازندگان پنجره دوجداره از چندین ترکیب برای ساخت قاب کمک می گیرند. این متریال شامل آلومینیوم، آهن، یو پی وی سی و ترکیب آلومینیوم + چوب است.

بر این اساس این محصولات می توانند در دو مدل "دوجداره ثابت"، "دوجداره تک حالته و دو حالته"  و "دوجداره کشویی" تقسیم شوند.

نکته: اگر در این خصوص اطلاعات کافی ندارید یا نمی دانید که کدام حالت برای ساختمان شما بهترین گزینه است نیازی به نگرانی نیست. هنگامی که به بهترین مرکز خرید پنجره upvc دوجداره مراجعه کنید کارشناسان مربوطه شما را به درستی راهنمایی  خواهند کرد. فرقی ندارد که تمایل دارید خریدتان را به شکل حضوری انجام دهید و یا اینترنتی؛ در هر صورت می ‌توانید از راهنمایی ‌های مشاورین با تجربه ما بهره بگیرید.


قیمت پنجره دوجداره هافمن

استعلام قیمت و چگونگی خرید پنجره دوجداره upvc

در این متن سعی داشتیم تا به طور جامع و جزئی با پنجره upvc دوجداره آشنا شوید. چنانچه قصد خرید این محصولات را دارید می توانید جزئیات تکمیلی در خصوص این پنجره ها و قیمت های آنها را از کارشناسان  بخش فروش ما جویا شوید.
این مجموعه با توجه به سالها تلاش و به کارگیری کادری مجرب در حال حاضر معتبرترین مرکز خرید پنجره upvc دوجداره به شمار می رود. از این رو از لحاظ کیفیت و خدمات پس از فروش محصولات نگرانی نخواهید داشت.


پنجره بی صدا آپارتمان

بهترین مدل پنجره upvc

پنجره دوجداره ثامن آرکا
⭐️ نوع پنجره دوجداره ✅ بهترین مدل های پنجره دوجداره موجود است
💱 قیمت پنجره دوجداره ☑️ نازل ترین قیمت بازار
🚚 بازه سفارش نصب پنجره دوجداره 🚛 بازه زمانی 2 الی 4 روزه
⏱ خدمات پس از فروش 💹 مادام العمر
✨ نحوه ثبت سفارش 🔰 تماس با کارشناس فروش ثامن آرکا و انجام سفارش در کمترین زمان


خدمات ثامن آرکا


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ